Pakowanie e-commerce: Pakowanie przesyłek w papieropaki kurierskie

Pakowanie e-commerce: Pakowanie przesyłek w papieropaki kurierskie

Linia automatyczna serii Beck Paperbag VS jest w pełni automatyczną maszyną do pakowania papieru, która pakuje różne formaty towarów wysyłkowych i e-commerce w gotowe do wysyłki torby papierowe.

Maszyna jest maksymalnie zoptymalizowana pod kątem obsługi i dostępności. Obejmuje to również mobilny system drukowania i etykietowania, którego elastyczność uzupełnia etykieciarka firmy Bluhm Systeme.

Zakup i dodatkowe informacje: 605 318 315 oraz kontakt@bovmatic.pl


Pakowanie w papieropaki kurierskie


Opakowania papierowe jako alternatywa dla opakowań foliowych

System pakowania wykorzystuje sprawdzoną zasadę pakowania serii Beck do produkcji stabilnych toreb papierowych, które są zgrzewane z 4 stron i oferują wszystko, czego potrzebuje system pakowania. Podczas rozwoju systemu opakowań papierowych Beck Packautomaten wykorzystał i wdrożył ponad 60-letnie doświadczenie w dziedzinie systemów pakowania, przy czym oczywistością jest przyjazność dla użytkownika i niezawodność.

​Pakowarka z serii Beck-paperbag jest doskonałą alternatywą dla opakowań foliowych lub kartonowych i stanowi optymalną odpowiedź na wymagania zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym.
Można stosować zarówno papier niebielony jak i bielony, niezadrukowany lub zadrukowany. Dodatkowe materiały eksploatacyjne, takie jak klej lub nici do szycia, nie są wymagane. Zużyty materiał opakowaniowy można zutylizować razem z makulaturą, a tym samym zawrócić do cyklu materiałowego.
Kierując się zasadą pakowania serii Beck, wybraliśmy naszą sprawdzoną zasadę pakowania, która zapewnia, że ​​produkty o różnych rozmiarach są pakowane i monitorowane jeden po drugim w sposób niezawodny dla procesu. Produkty są zawsze pakowane w atrakcyjne papierowe torby o tej samej szerokości. Solidne, uszczelnione szwy na wszystkich 4 bokach torby zapewniają, że torba papierowa spełnia wymagania logistyczne i że wysyłane towary docierają do klienta końcowego dobrze zabezpieczone.
System może być wyposażony w różne opcje:

  • Integracja systemów skanowania, znakowania i etykietowania
  • Integracja transporterów wchodzących i wychodzących​
  • Integracja systemów wentylacyjnych

Jeśli szukasz firmy, która może pomóc Ci w automatyzacji i optymalizacji procesów pakowania, bovmatic jest doskonałym wyborem. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w pomaganiu klientom w osiągnięciu ich celów pakowania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach: 605 318 315 oraz kontakt@bovmatic.pl